Hoşgeldin

Kayıt Olup Aramıza Katılarak Bizden Birisi Ol!

Hacking And UnderGround Platform 🛡️

Kayıt Ol

Beyler Bugün Doğum Günüm 31 Oldum Herhalde Amk (1 Viewer)

uπcκπøωπ cøδεЯ χ

Efsane'nin Dönüşü
Admin

İtibar:

Bugüne kadar hiç bir doğum günümde mutlu olmadım. Yaşlanıyorum diye hep üzüldüm, yine aynı senaryo içindeyim. Ulan 94 senesinden beri hayattayım bu hayatın en boktan en iyi anlarını yaşadım..

Ama insan yaşlanınca harbiden de daha farklı duygulara bürünüyormuş. Sokakta top oynayan çocuktan bu yaşlara evrilmek hayret verici.
Büyüyoruz ölüyoruz bu hayatın doğal akışı da ulan ne çabuk geçtin amınakoyim..

Bugünü yas ilan ediyorum, zaten neden doğdum neden yaşadım pek kestiremesemde bende varım.. Lafı fazla uzatmadan hepinizi seviyorum. Umarım doğum günümü kutlayacak türden yorumlar atmazsanız çünkü sinirlenirim..

Umarım bir daha bu iğrenç günü tamam görüşmek üzere hayırlı geceler..

Darkghostsec

Admin

İtibar:

Bugüne kadar hiç bir doğum günümde mutlu olmadım. Yaşlanıyorum diye hep üzüldüm, yine aynı senaryo içindeyim. Ulan 94 senesinden beri hayattayım bu hayatın en boktan en iyi anlarını yaşadım..

Ama insan yaşlanınca harbiden de daha farklı duygulara bürünüyormuş. Sokakta top oynayan çocuktan bu yaşlara evrilmek hayret verici.
Büyüyoruz ölüyoruz bu hayatın doğal akışı da ulan ne çabuk geçtin amınakoyim..

Bugünü yas ilan ediyorum, zaten neden doğdum neden yaşadım pek kestiremesemde bende varım.. Lafı fazla uzatmadan hepinizi seviyorum. Umarım doğum günümü kutlayacak türden yorumlar atmazsanız çünkü sinirlenirim..

Umarım bir daha bu iğrenç günü tamam görüşmek üzere hayırlı geceler..
31de olmadım demezsin artık seviliyorsun usta

Users who are viewing this konu