Hoşgeldin

Kayıt Olup Aramıza Katılarak Bizden Birisi Ol!

Hacking And UnderGround Platform 🛡️

Kayıt Ol

Yardım? Ortak Ariyorum (2 Viewers)

jokerlee32

Admin

İtibar:

merhaba, bir proje geliştirmekteyim projemin bitiş noktasına gelmiş durumdayım projemde post, mesajlaşma gibi bir çok özellik barınmaktadır, son derece güvenlidir. layer 7 layer 4, iban sorgu, data düzenleyici gibi bir çok özellik kendi kod bilgilerim ile ekledim. elimde data bulunmadığı için herhangi bir sorgu ekleyemedim (gsm dışında) ortağım olacak kişiden şartım bana data bulması bende o datalara api yazıp projeye bağlamam. Ortak olacak kişi proje üzerinde CEO adlı görevi üstelenecek. ve elde edilen gelirin %50si onun olacak

Telegram adresim : maxmax1221

Dragon Bot

We ❤️ DragonHackerz

İtibar:

jokerlee32 ,Konunuz yayınlanmıştır.
Yardıma İhtiyacınız Olursa @Agony / @BOZO808 Yazabilirsiniz

(Bu Bir Otomatik Uyarı Mesajıdır)

İllegal Forum - Hack Forum - Warez Forum - Crack Forum - Carding Forum

Darkghostsec

Admin

İtibar:

merhaba, bir proje geliştirmekteyim projemin bitiş noktasına gelmiş durumdayım projemde post, mesajlaşma gibi bir çok özellik barınmaktadır, son derece güvenlidir. layer 7 layer 4, iban sorgu, data düzenleyici gibi bir çok özellik kendi kod bilgilerim ile ekledim. elimde data bulunmadığı için herhangi bir sorgu ekleyemedim (gsm dışında) ortağım olacak kişiden şartım bana data bulması bende o datalara api yazıp projeye bağlamam. Ortak olacak kişi proje üzerinde CEO adlı görevi üstelenecek. ve elde edilen gelirin %50si onun olacak

Telegram adresim : maxmax1221
Bütün databaseler için tg: baronofc

Users who are viewing this konu