Hoşgeldin

Kayıt Olup Aramıza Katılarak Bizden Birisi Ol!

Hacking And UnderGround Platform 🛡️

Kayıt Ol

Yardım? Sql Database (1 Viewer)

condfkko

Admin

İtibar:

arkadaşlar e-okul, plaka dataları sql seklinde bunları xampp nasıl bağlıyoruz ? 101m gibi olsa kolay ama yalnızca sql var.

Dragon Bot

We ❤️ DragonHackerz

İtibar:

condfkko ,Konunuz yayınlanmıştır.
Yardıma İhtiyacınız Olursa @Agony / @BOZO808 Yazabilirsiniz

(Bu Bir Otomatik Uyarı Mesajıdır)

İllegal Forum - Hack Forum - Warez Forum - Crack Forum - Carding Forum

4T4TI

Admin

İtibar:

arkadaşlar e-okul, plaka dataları sql seklinde bunları xampp nasıl bağlıyoruz ? 101m gibi olsa kolay ama yalnızca sql var.
O iş baya karışık dostum yükleme boyutunu artırman lazım normalde 80mb falan ama ben onu 30 gb yaptım mesela.Youtube üzerinden nasıl yapacagını bulabilirsin

4T4TI

Admin

İtibar:

Yükleme boyutunu artırdıktan sonra phpmyadmine gir sonra yeni veri tabanı oluştur ve içe aktar diyerek istediğin sql dosyasını seç.

qvciii

Admin

İtibar:

xampp aç xampp panelinde shell var ona tıkla sonra "mysql -u root -h localhost" yaz sonra create databaseismin; sonra use databaseismi; sonra .sql dosyanı xampp klasörünün içini atıcan c:xampp yani sonra source sqldosyası.sql böyle

Users who are viewing this konu