Hoşgeldin

Kayıt Olup Aramıza Katılarak Bizden Birisi Ol!

Hacking And UnderGround Platform 🛡️

Kayıt Ol

Sql Nasıl Çalınır? Öğretim! (1 Viewer)

Usdt
0💲
Selam ben FreeStay777 bu gün sizlere sql olan panel (genellikle tüm paneller) Veya sitelerden nasıl sql çalınır tamamı ile bunu anlatıcam

Öncelikle bazı scriptler pub dur yani karşı tarafın script ini bulmamız lazım ve bu pub scriptlerde xampp da denemeler vs. Yapıldığı için bazen (genellikle) veritabanı aynı kalıyor bunun için örnek: example.com/ornek.sql adresinde domain ve sql in nerede olduğunu ararız eğerki sql direk bir dosyaya konulmadığında direk sql indirebiliyoruz bu şey login çalmak icin de geçerli ama daha çok .php dosyaları çalmak için google eklenti kullanıyorum size de öneririm 'web sourche kod google eklenti' yazarsanız google ye çıkar bu eklenti sitenin url sini direk kodunu atar ve css kodları resimler dosya yolları gibi şeyleri de bedava şekilde verir bu sayede bazı panellerin sourche yani kaynak kodunu çaldım ama sonrasında bu hatayı söyledim (açığı) ve o kisi düzeltti büyük ihtimalle okumaz ama neyse sizde benim gibi

Yani özet: site url sini yazıp ve dosya yolunu bulursanız eğer kolayca sql çalabilir ve sitenin admin paneline girebilirsiniz iyi günler dilerim.

Users who are viewing this konu