Hoşgeldin

Kayıt Olup Aramıza Katılarak Bizden Birisi Ol!

Hacking And UnderGround Platform 🛡️

Kayıt Ol

Yardım? Tapu Datası (1 Viewer)

hakanozde

Admin

İtibar:

Usdt
0💲
Merhaba arkadaşlar,
Elimde İstanbul, Ankara, Tekirdağ ve Çanakkale illerinin tapu dataları var. Bunları toplu bir excel dosyasına çevirdim ve kolayca hem isim soyisim, hem kimlik numarası, hem de ada parsel yazarak sorgulama yapılabiliyor.
Benimle Yalova, Bursa ve Balıkesir illerinin tapu datalarını paylaşan olursa ben de onunla bu excel dosyalarını paylaşırım.

Yardım bekliyorum. :D

Dragon Bot

We ❤️ DragonHackerz

İtibar:

Usdt
0💲
hakanozde ,Konunuz yayınlanmıştır.
Yardıma İhtiyacınız Olursa @Agony / @BOZO808 Yazabilirsiniz

(Bu Bir Otomatik Uyarı Mesajıdır)

İllegal Forum - Hack Forum - Warez Forum - Crack Forum - Carding Forum

BOZO808

Admin

İtibar:

Usdt
9,990💲
Merhaba arkadaşlar,
Elimde İstanbul, Ankara, Tekirdağ ve Çanakkale illerinin tapu dataları var. Bunları toplu bir excel dosyasına çevirdim ve kolayca hem isim soyisim, hem kimlik numarası, hem de ada parsel yazarak sorgulama yapılabiliyor.
Benimle Yalova, Bursa ve Balıkesir illerinin tapu datalarını paylaşan olursa ben de onunla bu excel dosyalarını paylaşırım.

Yardım bekliyorum.
Bizimle iletişime geç.

abuzerkadayif

Admin

İtibar:

Usdt
0💲
merhaba.
Anladığım kadarıyla satış değil değişim bekliyorsunuz.
Bu forum sitesi yapısı itibariyle elinizdeki dataları paylaşsanız daha iyi olmaz mı? herkes elindekini paylaşma yolunu seçerse zaten siz de aradığınızı bulmuş olursunuz..
ayrıca, yanlış hatırlamıyorsam, Ankara datası cok önceden public olmuştu. İstanbul datası da yeni public oldu. hatta bu sitede bile paylaşılıyor.
elinizdekilere karşılık, talepleriniz de ölçülü değil yani...

hakanozde

Admin

İtibar:

Usdt
0💲
merhaba.
Anladığım kadarıyla satış değil değişim bekliyorsunuz.
Bu forum sitesi yapısı itibariyle elinizdeki dataları paylaşsanız daha iyi olmaz mı? herkes elindekini paylaşma yolunu seçerse zaten siz de aradığınızı bulmuş olursunuz..
ayrıca, yanlış hatırlamıyorsam, Ankara datası cok önceden public olmuştu. İstanbul datası da yeni public oldu. hatta bu sitede bile paylaşılıyor.
elinizdekilere karşılık, talepleriniz de ölçülü değil yani...

çok ama çok haklısın. 👏
tapu datası çok yaygın olduğu halde kimsenin bunu paylaşmadığı için ben elimdekileri şartlı vermeyi düşündüm.
bu forumda yeniyim ama forum dünyasındaki en eski forumlarda vardım, hala da varım. forumlardaki emek ve paylaşım şartlarını çok iyi bilirim.
keşke iletişime geçen biri olsa, onları da alsam da açıkça bütün hepsini derleyip düzenleyip excel olarak paylaşsam...

cevap için teşekkürler.

dragonsss

Admin

İtibar:

Usdt
0💲
Merhaba arkadaşlar,

Yardım bekliyorum. :D
selamlar elimde data yok ama parasıyla istanbul datasını alabilirim

Users who are viewing this konu