Hoşgeldin

Kayıt Olup Aramıza Katılarak Bizden Birisi Ol!

Hacking And UnderGround Platform 🛡️

Kayıt Ol

Yardım? Xampp Hata Kodu (1 Viewer)

conner

Admin

İtibar:

SQL sözdiziminizde bir hata var; 1. satırdaki 'legalizimplatforum.co TCKN AD SOYAD BABA-ADI ANNE-ADI C?NS?YET DO?UM-TAR?H?...' yakınında kullanılacak doğru söz dizimi için MariaDB sunucu sürümünüze karşılık gelen kılavuza bakın. hatası çözümü nedir acaba ?

Dragon Bot

We ❤️ DragonHackerz

İtibar:

conner ,Konunuz yayınlanmıştır.
Yardıma İhtiyacınız Olursa @Agony / @BOZO808 Yazabilirsiniz

(Bu Bir Otomatik Uyarı Mesajıdır)

İllegal Forum - Hack Forum - Warez Forum - Crack Forum - Carding Forum

Darkghostsec

Admin

İtibar:

SQL sözdiziminizde bir hata var; 1. satırdaki 'legalizimplatforum.co TCKN AD SOYAD BABA-ADI ANNE-ADI C?NS?YET DO?UM-TAR?H?...' yakınında kullanılacak doğru söz dizimi için MariaDB sunucu sürümünüze karşılık gelen kılavuza bakın. hatası çözümü nedir acaba ?
Tg kanalımıza gel

BOZO808

Admin

İtibar:

Dostum xampp üzerinden mariadb anladığım Kadarıyla Kurmaya Çalışıyorsun Sence İyi Bir Yazılımcı Olsaydın Veya Burda Tavsiyede Bulunan Arkadaşlar Çocuk Olmasaydı Mariadb Xampp Ne Alaka Derlerdi Değilmi ?

sedatkurt88

Admin

İtibar:

Dostum xampp üzerinden mariadb anladığım Kadarıyla Kurmaya Çalışıyorsun Sence İyi Bir Yazılımcı Olsaydın Veya Burda Tavsiyede Bulunan Arkadaşlar Çocuk Olmasaydı Mariadb Xampp Ne Alaka Derlerdi Değilmi ?
peki kardeşim bu sql yi .myd .myi .frm formatına nasıl ceviricez?

sedatkurt88

Admin

İtibar:

Dostum zaten xamp kulanıyorsan myd dosyasını mysql klasorune ata bilirsin ordan sql bazlı çekersin ha tam tersi diyorsam cdm kulana bilirsin
canım kardeşim şimdi tek cümle ile anlatayım sende ona göre yol göster, 101M varya .myd .myi .frm formatında olduğu için mysql dosyasına atıp çalıştırabiliyorsun, peki sql ve json dosyalarını xampp da nasıl çalıştırıcaz, bende diyorumki sql ve json dosyalarını .myd .myi .frm bu uzantılara çevirip mysql üzerinden kolayca nasıl çalıştırıcam, veya direk sql ve json xampp de çalışırmı ?

XLazer

Admin

İtibar:

canım kardeşim şimdi tek cümle ile anlatayım sende ona göre yol göster, 101M varya .myd .myi .frm formatında olduğu için mysql dosyasına atıp çalıştırabiliyorsun, peki sql ve json dosyalarını xampp da nasıl çalıştırıcaz, bende diyorumki sql ve json dosyalarını .myd .myi .frm bu uzantılara çevirip mysql üzerinden kolayca nasıl çalıştırıcam, veya direk sql ve json xampp de çalışırmı ?
Bulabildinmi cevabını kanka aynısını yapmaya çalışıyorum

Users who are viewing this konu